Festat e Marsit ne Struge-Oher-Mavrove, 7 Mars, 2 dite, €39

Festat e Marsit ne Struge-Oher-Mavrove, 7 Mars, 2 dite, €39

Festat e Marsit ne Struge-Oher-Mavrove, 7 Mars, 2 dite, €39


Cmimi 39 Euro/Person. NXITONI VENDET E FUNDIT
programi i plote
Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel ne Oher. Pasditja e lire. Darke festive me muzike.
Dita II. Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski gjithe diten. Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.
Cmimi 39 Euro/Person. Perfshihet:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe darka
– Darka festive

Cmimet e udhetimeve per femijet:
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote
kontaktoni MIA TRAVEL&TOURS
na shkruani per reservime ne inbox ose na telefononi ne numrat
fiks +355 4 22 368 52
mob 069 75 61 181
mob 068 22 42 995

 


MIA Travel and Tours
Rr Haxhi Dalliu Tirane , Albania
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181

Powered by ProTech
Mia Travel and Tours © 2023